Direktör


R. Mesud Yılmaz
mesud@edcon.com.tr

Edcon İstanbul Nişantaşı Ofisi


Ezgi Özyavaş
ezgi@edcon.com.tr

Gökçe Ulupınar
gokce@edcon.com.tr

Edcon Şaşkınbakkal Ofisi


Seral Görmez
seral@edcon.com.tr

Edcon Beşiktaş Ofisi

Edcon İstanbul Bahçeşehir Ofisi


Oya Ovale Dinler
oya@edcon.com.tr

Edcon Ankara Ofisi


Oytun Binler
oytun@edcon.com.tr

Orhun Binler
orhun@edcon.com.tr

Edcon İzmir Ofisi


Kadriye Öğünç
kadriye@edcon.com.tr

Edcon Bursa Ofisi

Edcon Londra Ofisi


Ömer Faruk Yılmaz
omer@edcon.com.tr