İngiltere‘de Dil Eğitimi Maliyetleri

18 yıldır İngiltere ‘deki üniversitelerin ve dil okullarının ücretsiz danışmanlığını yapan Edcon olarak siz öğrencilerimiz için İngiltere ‘deki en pahalı ve en uygun okulu karşılaştırdık.


Londra’da: 4 hafta Eğitim Konaklama ve kayıt ücretleri dahil en ucuz 1378 gbp, en pahalı okulda  da 2872 gbp oluyor bu iki ücret aralığında birçok farklı seçenekte okul bulmak mümkün.


Dil okulu seçerken okulun British Council tarafından onaylı olmasına dikkat edilmelidir. İstekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda sizi hedeflerinize yakınlaştıracak okulu beraber ofislerimizde tecrübeli danışmanlarımızla beraber inceleyebilirsiniz.


Dil okullarını çok geniş yelpazede inceleyebiliriz. Niçin dil eğitimi almaya ihtiyacınız olduğunu belirlemek ve ülkeye karar vermek ilk aşama olacaktır. Dil okulları zincir okullar, Yerel - butik okullar ve İngiliz üniversitelerinin dil enstitüleri olarak ayrılmaktadır. Dil programları standart, yoğun, Sınav hazırlık ya da yönetici ve profesyonellere yönelik executive, programlar olarak ayrılmaktadır.

Detaylı bilgi için danışmanlarımızdan randevu alınız. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.