Deniz Özalp - City University - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Deniz Özalp - City University


Sevgili Füsun Hn ve Sevgili Türe Hn, 


Benim adım Deniz Özalp. Umarım beni hatırlarsınız. Sizlerin desteği ve doğru bilgilendirmesi sonucunda 20 Eylül 2003 tarihinde İngiltere - Londra'ya gelmiştim. Başarılar ve keyifli anılarla dolu 4 senenin ardından City University, London Business Computing Systems BSc bölümünden Eylül 2007 tarihinde mezun oldum. 


Londra'da eğitimim devam ederken bir çok öğrenci arkadaşım ve genç tanıdıklarım doğru bir Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı seçimi ile ilgili Türkiye'den benimle ve annemle iletişime geçtiler ve hala zaman zaman geçiyorlar. Tüm arkadaslarımı edindiğim olumlu deneyimlere dayanarak size yönlendirdim. 


Herşeyden önce yardımlarınız ve desteğiniz için size çok teşekkür ediyorum. Üniversite eğitimimin yanı sıra 3 senedir e-Marketing sektöründe hizmet veren bir şirkette CRM ve Marketing Manager olarak çalışmaktayım. 


Benim başarılarım ve mutluluğumda beni bu yollari aşmamda destekleyenlerin de emeği süphesiz vardır düşüncesiyle size teşekkür edebilmek için bu e-posta'yı yazıyorum. Çalısmalarınızdan ve aktivitelerinizden çok memnun bir oğrenciniz olarak size gönüllü olarak yardımcı olabilmek, öğrencilerin burada karşılasabilecekleri durumlar veya sorunlar ile ilgili destek vermek isterim. 


Londra'ya yolunuz düştüğünde tekrar görüşmek ve sizleri ağırlamaktan büyük zevk duyarım. 


Desteğiniz için tekrar teşekkür ederim. 


Sonsuz Saygılarımla,