Dr.Sema Özçer - University of Kent - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Dr.Sema Özçer - University of Kent


Registered IIP Advisor

MAY CONSULTING


Sevgili Türe Hanım, 


Hep birlikte heyecanlı, zaman zaman stresli ama kesinlikle yılmadan, usanmadan ve hep karşılıklı içtenliği koruyarak özel bir süreç yaşadık... Sonunda ortak hedefimize başarıyla ulaştık... Ozan artık KENTli ve yurtta da bir odası var.!!! 


Herşey istediğimiz gibi sonuçlandı... Tek derdimiz hasretlik... Ona da alışacağız artık. Sürecin en başından itibaren gösterdiğiniz işbirliği anlayışı ve verdiğiniz destek inanılmazdı... Çok yabancısı olduğumuz bu sürece ilişkin sizlerle yaptığımız her konuşma, her paylaşım bize güç verdi, bizi rahatlattı... Ozan'ı sahiplenişiniz, çıkan sorunları çözmek için gösterdiğiniz çabalar, samimiyetiniz ve güleryüzünüz... Bitmeyen enerjiniz. ve hoşgörünüz. Böyle bir süreçte bir insan neye ihtiyaç duyarsa hepsini büyük bir içtenlikle yaptınız.. Bunların değerini kelimelerle anlatabilmem mümkün değil. Mükemmel bir ekip çalışmasıydı. Herkes az ya da çok, doğrudan ya da dolaylı katkı koydu. Bunu görmemek mümkün değil. Allah'ın iyi kuluymuşum ki sizlerle yollarımız kesişti diye düşünüyorum. Bu da bir şanstı. 


Bütün bu güzelliğiniz için önce size ve sizin şahsınızda başta sevgili Gonca olmak üzere tüm EDCON ailesine sonsuz teşekkürler ediyoruz. Ve sevgili Gonca... tükenmeyen enerjisi ve inanılmaz sabrıyla, süreç içindeki tüm taraflarla olan ilişkileri en güzel şekilde götürerek, alternatif çözümler üreterek ve doğru zamanlarda doğru aksiyonları alarak harikalar yarattı. 


En kısa zamanda biraraya gelebilmek ve bu güzel olayı sizlerle kutlayabilmek istiyorum. Kendinize iyi bakın... Her şey gönlünüzce olsun... Görüşmek üzere... 


Sevgilerimle