Gizem Buyrukbilen - Exeter University - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Gizem Buyrukbilen - Exeter University


Bundan tam 3 buçuk yıl önce Koç Üniversitesi'nde işletme okuyorken bir anda İngiltere’de hukuk okumaya karar verdim ve işte tam o zamanda Edcon'la tanıştım. 


Okulların açılmasına iki hafta vardı ve ben daha yeni başvurmuştum. Bu zorlu süreçte, Seralciğim ve Edcon'daki herkes beni hayalime kavuşturmak için çok uğraştılar. 


Tam iki hafta içerisinde, bütün belgelerimi hazırladık ve İngiltere’nin ilk onunda sıralanan Exeter Üniversitesinden kabulümü aldık. Yetmedi, vizemi ve kalacak yerimi de bu kadar kısa süre içerisinde en güzel şekilde organize ettik ve normalde imkânsız olan bu zorlu dönemi Edcon başarıyla gerçekleştirdi. 


Gerçekleşmesi benim için bir hayal gibi duran bu yola Edcon'un, özellikle de Seral’ in içten yardımları ve çalışmasıyla girmiş oldum. Ve şimdi sene 2011, Exeter Üniversitesi Hukuk Bölümünü iyi bir ortalamayla bitirdim, yoluma Master yapmakla devam etmek isteyince yine Edcon'a başvurdum ve bu sefer Londra'da Queen Mary Üniversitesi'ne girdim. 


Kısacası, benim eğitim hayatımda ve daha sonra kariyer hayatımda Edcon'un yeri her zaman çok değerli olacak, eğitimini İngiltere’de sürdürmek isteyen herkese canı gönülden Edcon'u tavsiye ederim. 


Çok teşekkürler Seralciğim ve Edcon. 


İyi Çalışmalar