Gizlilik İlkelerimiz - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Gizlilik İlkelerimiz

Edcon Eğitim Danışmanlığı olarak, size ait bilgilerin sizin için önemli olduğunu bilir ve bu bilgileri kullanırken üçüncü kişilere bilgilerinizi vermez. Bu beyan gizlilik politikamızı içermektedir ve www.edcon.com.tr web sitesini ziyaret ederek bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılırsınız.


Web sitemizdeki bilgi toplama ve yayma uygulamalarımız aşağıda açıklanmaktadır.

IP Adresiniz: IP adresinizi sunucumuzdaki problemleri teşhis etmek ve web sitemizi yönetmek amacıyla kullanmaktayız. IP adresinizi sizi tanımaya ve hakkınızdaki demografik bilgileri toplamak için kullanabiliriz.

Sizden Talep Ettiğimiz Bilgiler: Sitemizdeki Bilgi İstek Formu, irtibat bilgilerinizi ve isteklerinizi talep etmektedir. 

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz: irtibat bilgilerinizi, talep ettiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere bilgi vermek amaçlı, demografik bilgilerinize göre ilginizi çekebilecek bilgilendirici tanıtımları iletmek amaçlı kullanıyoruz ve bu bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşmıyoruz.

Gizlilik ilkelerimiz güncellenebilir ve çıkacak yeni yasalara göre revize edilebilir. Değişiklikleri görebilmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.