Edcon İstanbul Şaşkınbakkal Şubesi

İletişim Detayları

Adres
Bağdat Caddesi No: 365/7 Şaşkınbakkal-Kadıköy
Telefon
0216 301 13 23
Whatsapp
+905412344899
Cumartesi günleri
+905412344899
Email
edcon@edcon.com.tr
Mesai Saatleri
Pandemi önlemleri kapsamında ofis çalışma saatlerimiz hafta içi 09:30 - 18:00, Cumartesi 10:00 - 17:00 olarak düzenlenmiştir. Pazar günleri ofislerimiz kapalıdır.

İletişim Formu

İstanbul Şaşkınbakkal Ofis Ekibimiz

R. Mesud Yilmaz

Direktör
mesud@edcon.com.tr

İsmail Fenerci

Şube Müdürü
ismail@edcon.com.tr

Fulya Akçıl

Eğitim Danışmanı
fulya@edcon.com.tr

Sevilay Arısoy

Eğitim Danışmanı
sevilay@edcon.com.tr

Gökçe Ulupınar

Eğitim Danışmanı
gokce@edcon.com.tr

Ozlem Oktenay

Idari Asistan
ozlemoktenay@edcon.com.tr

Bilge Bozkurt

Eğitim Danışmanı
bilge@edcon.com.tr

İrem Aslan

Danışman Asistanı
iremaslan@edcon.com.tr

Yılmaz Sonsuz

Danışman Asistanı
yilmaz@edcon.com.tr