University of Exeter Rekor Seviyede Burs Sağlıyor - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

University of Exeter Rekor Seviyede Burs Sağlıyor

  • edcon


İngiltere'de eğitim almak için harika seçeneklerden birisi olan University of Exeter, mevcut başarısını daha yukarıya taşımaya ve daha çok öğrenciye burs verme amacıyla yeni bir rekora imza atmaya hazırlanıyor. İngiltere üniversiteleri arasında daimi olarak ilk 20 içinde yer alan üniversite, 1.5 milyon Pound üzerinde burs vereceğini açıkladı. Eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyeti açısından oldukça uzun bir süredir zirveyi zorlayan University of Exeter bir çok bölümü ile de ilk 10 içerisinde yer almaktadır. Hali hazırda eğitim alan 90'ın üzerinde Türk öğrencisi bulunduğunu da belirtmek gerekir. 

İngiltere üniversiteleri arasındaki sıralamasını daha da yukarıya taşımak amacında olan University of Exeter, Eylül 2018'de eğitim almak üzere Mühendislik alanında master ve lisans eğitimi alacak Türk öğrencilere koşulsuz 5000£ burs sağlayacağını duyurdu.  Burs hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan edinebilirsiniz: http://www.exeter.ac.uk/globalexcellence/

Edcon Yurtdışı Eğitim olarak 27 Şubat'ta ofisimizde ağarlayacağımız University of Exeter Temsilcileri aynı zamanda 3-4-5 Mart'ta Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları'nda olacak.

Detaylı bilgi almak ve okul temsilcileri ile birebir görüşme yapmak için bu fırsatı kaçırmayın.