Avustralya'da Burslu Eğitim - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Avustralya'da Burslu Eğitim

  • edcon


Avustralya’nın Sydney, Melbourne ve Brisbane şehirlerinde bulunan Torrens Üniversitesi, Türkiye pasaportu sahibi öğrencilere %35’e kadar burs imkanı sunmaktadır.

Lisans veya yükseklisans eğitimi almak isteyen Türkiye pasaportu sahibi öğrenciler akademik başarılarına göre değerlendirilmeye alınıp,%35’e kadar eğitim bursu kazanma şansına sahip olacaklardır.

Dil seviyesi yeterli düzeyde olmayan öğrenciler için de ayrıca hazırlık sınıfları bulunan Torrens Üniversitesi’nin, hazırlık programı için de benzer şekilde burslu olarak eğitim alma şansına sahip olmaktadırlar.

Lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunan Torrens Universitesi’nin yılda 4 dönem başlangıcı bulunmaktadır. Torrens Universitesi, aşağıda belirtilen departmanlarda eğitimlerini sunmaktadır.

-Tasarım (Design)

-Eğitim bilimleri (Education) 

-İşletme (Business)

-Hizmet (Hospitality)

-Teknoloji ve IT (Technology and IT)

-Sağlık bilimleri (Health)

Ana başlıkları altında 100 ‘den fazla lisans,yükseklisans ve doktora programları sunmaktadır.

Esnek kabul şartları, geniş burs imkanları, program çeşitliliği ve kampüs lokasyonları sebebi ile Avustralya’lı öğrenciler haricinde çok sayıda yabancı öğrenciyi de bünyesinde barındıran Torrens Universitesi, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni (PSWP) almak için de uygun programlar sunmaktadır.

Avustralya'da burslu eğitim hakkında daha detaylı bilgi için ofislerimizi ziyaret edebilir veya bilgi istek formu doldurabilirsiniz.