Türk Öğrencilere Özel Burs - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel Burs

  • edcon


Avustralya’dan Güzel Haberler Gelmeye Devam Ediyor!

Avustralya’nın Sydney, Melbourne, Brisbane ve Adelaide şehirlerinde kampüsleri bulunan Torrens Universitesi ile ilgilenen öğrencilere müjde! 

Türk öğrencilere özel Torrens Üniversitesi’nin Brisbane Kampüsünde İşletme, Tasarım - Dizayn ve Sağlık alanlarıyla ilgili programlarda %35 burs sağlamaktadır.  

Üstelik EDCON aracılığıyla Torrens Ünversitesi bölümlerine kayıt yaptıracak öğrencilerin dikkatine! Edcon ile başvuran öğrenciler akademik eğitim öncesinde alacağı, üniversitenin sağlamış olduğu dil eğitimi programlarından haftalık 210 AUD olarak yararlanacağı gibi kayıt ve materyal ücreti ödemeyecektir!

Sydney, Melbourne, Adelaide kampüslerinde ise çeşitli programlarda Türk öğrencilere özel %30’a varan burs imkanı sağlamaktadır.

İşletme Programlarında 30% (İşletme Yönetimi Mezuniyet Sertifika Programı, Uluslararası Proje Yönetimi Mezuniyet Sertifikası Programı, İşletme Yönetimi Master Programı, Reklamcılık Diploma Programı…)

Tasarım -Dizayn Programlarında 30% (UX and Web Tasarımı Sertifika Programı, Tasarım Yüksek Lisans Programı, Tasarım Diploma Programı..)

Eğitim Programlarında 20% ( Eğitim Yüksek Lisansı, Eğitim Mezuniyet Sertifika Programı…)

Sağlık Programlarında 15% ( Toplum Sağlığı Mezuniyet Sertifikası Programı, Sağlık Bilimi Diploma Programı, Rehberlik Yüksek Lisans Programı..)

Turizm Programlarında (Torrens Üniversitesi’nin parçası olan Blue Mountains Int. Hotel Management School) (Uluslararası Otel Yönetimi Yüksek Lisans Programı..)


Küresel birçok organizasyonla işbirliği yapan Torrens University’nin yüksek lisans programlarından mezun olan kişilerin %91’i, kendi alanında iş bulmaktadır. 


 Torrens Üniversitesi vizyonununu 'Dünyayı iyilik için birbirine bağlamak için insanların gücünü savunuyoruz' şeklinde özetlemekte ve iyi olma, yaratıcı olma, cesur olma, iyi olma ve küresel olma değerlerini her şeyin merkezine koymaktadır.   Torrens Üniversitesi üstün kalitesinin ve başarısının yanında; gençliği ve aktifliğiyle özellikle son yıllarda adını sıkça duyuran bir üniversitedir. 

Üniversiteyi incelemek için okulun kendi sitesi olan https://www.torrens.edu.au/ linkinden bakabilirsiniz. Torrens Üniversitesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz!