İngiltere'de Bütçe Dostu Master Programları - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İngiltere'de Bütçe Dostu Master Programları

  • edcon


İngiltere’de en ekonomik master programları

Birleşik Krallık’da ekonomik eğitim almak isteyen öğrenciler için güzel bir haberimiz var.

Ingiltere’nin en iyi ilk 50 universitesi içerisinde yer alan Bolton University, Türkiye pasaportu sahibi öğrencilere 5,000 GBP ‘lik burs imkanı sağlamakta.

Bolton Universitesi, eğitimlerini Regent College London bünyesinde, Londra‘da vermekte olduğu eğitimleri için sunduğu bu burs ile, program ücretleri 12,450 GBP’den, 7,450 GBP’ye düşmektedir.

Eylül, Ocak, Nisan ve Haziran ayları olmak üzere yılda 4 başlangıç dönemlari bulunan Regent College London, iş odaklı eğitim modeli benisemiş bir eğitim yapısına sahiptir.Bu sayede, mezuniyet sonrasında öğrencilerin direk profesyonel iş hayatına girmeleri amaçlanmaktadır.

İngilizce seviyesi yeterli olmayan öğrenciler için Pre-sessional diye adlandırılan İngilizce Hazırlık programları da üniversite içerisinde öğrencilere sunulmaktadır. Ayrıca, akademik yeterliliğe sahip olmayan öğrenciler için Foundation programları da üniversite tarafından öğrencilere sağlanmaktadır.

Regent College London’ın  sunduğu popüler programlardan bazıları

Bsc.Business Management

Bsc.Business Management (Finance)

Bsc.Business Management (Marketing)

Bsc.Business Management (Supply Chain)

Bsc.Sofware Engineering

Msc International Management

Msc.Accountancy and Financial Planning

MBA –Master of Business Administration

İngiltere'de ekonomik koşullarda yüksek lisans eğitimi hakkında daha detaylı bilgi için ofislerimizi ziyaret edebilir veya bilgi istek formu doldurabilirsiniz.