Malvern House Londra Dil Okulu - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Malvern House Londra Dil Okulu

Malvern House Londra’nın en bilindik dil okullarından biridir. Yakın zamanda İrlanda dublin’de açtıkları okulla da Dublin’de ön plana çıkmaktadır.

Londra Kings cross’ta bulunan okul bine yakın öğrenciye aynı anda farklı programlar dahilinde hizmet sunmaktadır. Beginner dan advance’e kadar her seviyede öğrenciye eğitim fırsatı veren okulda her sınıf akılla tahta sistemi ile donatılmış ve uzman kadrosuyla maximum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Genel İngilizcenin yanı sıra sınav hazırlık kursları, iş İngilizcesi, Akademik İngilizce, üniversite hazırlık programları (foundation pathway)kursları sunulmaktadır. Okulda ücretsiz internet imkânı, etüt odaları, kütüphane, bilgisayar laboratuarları ve kafeterya bulunmaktadır. Okul sabah ders programlarının yanı sıra öğleden sonra programları da sunmaktadır ve bunların maliyetleri çok daha uygundur.

Okul öğrencilere aile yanı ve yurt imkânı sunmaktadır.

Londra’nın kalbi olan Kings Cross Londra’da ulaşım ağlarının ortasında bulunmaktadır ve londra2nın her yerinden kolay ulaşıma sahiptir. Londra dünyanın en büyük metropollerinden biri olarak sosyal ve kültürel açıdan eşsiz bir deneyim sunmaktadır. 

Dublin2de yine aynı eğitim imkânları sunulmakta, yine şehrin merkezinde Temple Bar’da bulunan okul öğrencilere İrlanda kültürünü yakından yaşamanıza imkan sağlamaktadır. Okul yurtları hemen okulun yanı başındadır. Dublin’de Türk öğrenci sayılarının az olması Malvern House gibi köklü okulları ön plana çıkarmakta ve aksan farkı olmaksızın İngiliz İngilizcesi öğretilmektedir. Okul kısa süreli giden öğrencilere farklı alanlarda staj imkânı sunmakla birlikte, 225 hafta ve üzeri dil eğitimi alacak öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Okulda sınıf mevcudu 15’tir. Akıllı tahta sistemi, ücretsiz internet, etüt odaları ve bilgisayar laboratuarı bulunmaktadır.

Şehir

Londra, ,Dublin

Dil Programları

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Foundation

Sınav Hazırlığı

IELTS, FCE, CAE

Yaş Aralığı

Yetişkin 16+

Başlangıç Tarihleri

Yetişkin her pazartesi

Sınıf Mevcudiyedi

Max 15

Fiyat Aralığı

Haftalık 100 GBP – 495 GBP, 165 Euro-315 Euro

Konaklama

Aile yani, yurt