Dil Okulları

Almanya, Amerika, Avustralya, Çin, Fas, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İspanya, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Malta, Rusya, Singapur, Yeni Zellanda

Yurtdışı seyahatlerinizde bir insana merhaba demekten tutun en basit şeyleri isterken bile ‘’çeviride kaybolmak’’ mümkün.

Yurt dışında yabancı dil eğitimi almak sizlere İngilizceyi en kolay yoldan öğretmenin yanı sıra birçok eğlence ve seyahat şansını yakalamanızı sağlayacaktır. Bu eğitim süresince asıl hedefiniz olan yabancı dil geliştirmenin yanı sıra farklı kültürlerden insanları tanımış olacaksanız. Sizden çok uzaklarda yaşayan insanların kültürleri, yaşam biçimleri hakkında gözlemleriniz ve etkileşiminiz olacaktır. Bu etkileşimle birlikte bu yeni arkadaşlarınızla birçok sosyal programa katılabilir ya da beraber organize edebilirsiniz. Eğitim için gittiğiniz ülkede birçok yeni yer keşfedebilir, kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. O ülkenin farklı damak tadlarını deneyebileceğiniz restoranları ziyaret edebilir akşamında müzik dinleyip dans edebilirsiniz. Yabancı dil yaşamın içerisinde daha da pekişecektir. Teorik bilgilerinizi yaşamın içinde pratikle harmanlayarak bu dile çok daha hakim hale geleceksiniz. Bir bakıma eğlenirken aynı zamanda öğrenmiş olacaksınız.   

Yabancı dil öğrenmek için yurt dışında eğitim almak hayatınızın tecrübesi olabilir, bu sebeple bu anılarınızdan öğreneceğiniz çok şey olacak!
Bu aşamada cevap bulmanız gereken; hangi ülkede dil eğitimi almalıyım, en uygun şehir ve en iyi dil okulu hangisi gibi sorular olacaktır.

Shakespeare’in ülkesi İngiltere, İngilizce öğrenmek için ziyaret edilecek en popüler ülke.
Şehirleri, kaleleri ve kırsal bölgeleri ve kolay toplu ulaşımı ile harika bir seçenek.
Refah en yüksek ve ekonomisi en büyük olan ve insanın ufkunu açan Amerika.
Göçmen ülkesi oldukları için kendinizi hiç yabancı hissetmeyeceğiniz Kanada ve Avustralya gibi göçmen ülkeleri.
Malta, Yeni Zellanda ya da Güney Afrika Cumhuriyeti de seçenekler arasında.

Herhangi bir ülkeye karar vermiş olsanız bile (söz gelimi İngiltere), bu ülkede Londra da dil eğitimi almak ile, Oxford, Cambridge, Bournemouth, Brighton gibi şehirler arasında kalacaksınız. Öte yandan Eastbourne, Hastings, Torquay, Chester gibi ufak kasabalar ile Manchester, Edinburgh, Leeds gibi kuzey şehirlerindeki İngilizce programları da seçenekler arasında olacak.

Ayrıca bir şehir karar vermiş olsanız bile çok sayıda farklı okul ve aşağıdaki program seçeneklerinden amaçlarınıza ve mevcut İngilizce seviyenize en uygun olanını danışmanlarımızın yönlendirmesi ile seçebileceksiniz.

Dil okullarında alabileceğiniz eğitimler;

Hemen şimdi yurt dışında dil eğitimi almak ve hayatınız boyunca anlatacağınız anılara sahip olmak için Edcon Eğitim’e başvurun! Ücretsiz danışmanlık hizmeti alın. edcon@edcon.com.tr - 0 212 234 48 99

Dil okulları fiyat listesi için tıklayınız