İrlanda Dil Eğitimi için Harika Bir Tercih - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İrlanda Dil Eğitimi için Harika Bir Tercih


Türkiye’deki Üniversite eğitimimi bitirdikten sonra İngilizce seviyemin yetersiz olduğuna karar verdim. Uzunca araştırmalar sonuncunda İrlanda’ya gitmeye karar verdim. Birçok firma ile görüştükten sonra Arkadaşım bana EDCON’u önerdi. Diğer firmalarla görüştükten sonra yurtdışına çıkma konusunda da emin olamamıştım. EDCON’dan Gökçe Hanım’dan randevu aldım ve İrlanda konusunda bana her konuda bilgi, okulların detayları hakkında bilgiler verip, korkularımı ve çekincelerimi kaldırdılar.  


Sonrasında okula karar verip vize sürecini başlattık. Vizemiz onaylandıktan sonra bana gitmeden önce ve gittikten sonra neler yapmam konusunda bilgilendirdiler. 

Yaklaşık 1 yıla yakın süredir İrlanda’da İngilizce eğitimi almaya devam ediyorum. İrlanda çalışma vizesi anlamında, kültürel anlamda, yaşam koşulları anlamında yurtdışına çıkmayı düşünen ve İngilizce eğitim almak isteyen herkes için güzel bir tercih. 

Burada olmaktan çok mutluyum. Yakın zamanda da yüksek lisans eğitimime başlamayı düşünüyorum. Son olarak söylemek istediğim hayatınızı değiştirmek ve yeni bir deneyim kazanmak istiyorsanız çok fazla düşünmeden bir yerden başlayın.

Bu süreçte bana yardımcı olduğunuz için EDCON ailesine ve Gökçe Hanım'a çok teşekkür ederim.

F. Cansel Hızarcı