Writtle University College - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Writtle University College (Essex-United Kingdom)

Writtle University College Hakkında

1893 yılında kurulan Writtle University College, 120 yılı aşkın bir sürede uzmanlık derecesi sunma tecrübesine sahiptir. Sadece 1.000 Yüksek Öğretim öğrencisiyle küçük bir Üniversite Kolejidir, öğrencilerinin 400'ü kampüste yaşamaktadır.

Tarım, Hayvan Bilimi ve İşletmeciliği, Sanat ve Tasarım, Biyoveteriner Bilimi, Bahçe Bitkileri, Atçılık, Çiçekçilik, Küresel Ekosistem Yönetimi, Spor ve Veterinerlik Fizyoterapisi gibi alanlarda uzmanlaşmış bölümleri bulunmaktadır.

Atçılık Yürüme Bandı ve Köpek Tedavi Merkezi bulunan Terapi Barınağı da dahil olmak üzere Hayvan ve Atçılık öğrencileri için muhteşem olanaklara sahiptir.
Uluslararası öğrenciler, okulun deneyimli öğrenci destek ekibi tarafından karşılanır ve öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmelerine yardımcı olacak etkinlikler programı ile desteklenir.

Adres: Writtle University College Chelmsford Essex CM1 3RR
Telefon: +44 (0) 1245 424200
Email: info@writtle.ac.uk

Writtle University College Öne Çıkanlar / Sıralamalar

Bir sıralama bilgisi eklenmemiş

Writtle University College Başvuru Şartları

Başvuru şartları henüz eklenmemiş, daha detaylı bilgi için ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.

Writtle University College Burslar


Uluslararası Lisans öğrencileri için, standart kurs süresi boyunca (üç yıl) £ 1,000 yıllık ödül olan 'UG Uluslararası Bursu (WUCIS)' sunmaktadır. Ödenecek toplam miktar, her yıl ücretlerin son ödemesinden alınacak 3.000 pound'dur.
Uluslararası Postgraduate öğrenciler için, kursun standart süresi için (1 yıl) £ 1,500 olan bir 'PG Uluslararası Bursu (WUCIS)' sunmaktadır. Dolayısıyla verilen toplam miktar 1.500 pound'dur.

Ücretler:

2017/18 Lisans Ücretleri: £11,400

2017/18 Yüksek Lisans Ücretleri: £12,000Tüm burslar için lütfen tıklayınız...

Writtle University College Programlar

Lisans eğitimlerinin yanında yüksek lisans programları da bulunmaktadır. Tüm programlar için inceleyebileceğiniz web sayfası; http://writtle.ac.uk/International-Courses

Writtle University College Galeri / Video