Hult International Business School - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Amerika merkezli olan Hult Business School, Miami, New York, San Francisco, London, Boston, Dubai ve Shangai olmak üzere 7 farklı yerde kampüsü vardır. Okul tüm kategorilerde dünya sıralamasında ilk 10'da yer almaktadır. Okulun sunduğu başlıca imkanlar dünya çapında 90 uluslararası şirket ile anlaşması doğrultusunda bu şirketlerde üst düzey yöneticilerle tanışma ve tecrübe aktarımı sağlaması ve paneller düzenlemesidir.

" />

Hult International Business School (-United States,)

Hult International Business School Hakkında

Amerika merkezli olan Hult International Business School, Miami, New York, San Francisco, London, Boston, Dubai ve Shangai olmak üzere 7 farklı yerde kampüsü vardır. Okul tüm kategorilerde dünya sıralamasında ilk 10'da yer almaktadır. Okulun sunduğu başlıca imkanlar dünya çapında 90 uluslararası şirket ile anlaşması doğrultusunda bu şirketlerde üst düzey yöneticilerle tanışma ve tecrübe aktarımı sağlaması ve paneller düzenlemesidir. Ayrıca bazı bölümlerde öğrencilere eğitimlerinin belirli dönemlerini farklı ülkelerdeki kampüslerinde sürdürme imkanı da sunmaktadır. Okulda öğrenciler 140 farklı ülkeden gelmektedir ve oldukça farklı bir deneyim imkanı sunmaktadır.

Adres: Boston Campus 1 Education Street Cambridge, MA 02141
Telefon: +1 617 746 1990
Email: sahara.seidita@hult.edu

Hult International Business School Öne Çıkanlar / Sıralamalar

Bir sıralama bilgisi eklenmemiş

Hult International Business School Başvuru Şartları

MBA için 3 yıl iş tecrübesi, IELTS 6.5 / TOEFL 90 ve lisans diploması

Lisans için IELTS 6.0 / TOEFL 80 ve lise diploması

Eğitim dili ingilizce olan öğrencilerden IELTS veya TOEFL istenmemekte ancak okulun kendi yaptığı sınavı geçmek zorundalar.

Hult International Business School Burslar

Lisans için %35

MBA için %30 Burs imkanı.Tüm burslar için lütfen tıklayınız...

Hult International Business School Programlar

http://www.hult.edu/en/programs

Hult International Business School Galeri / Video