Middlesex University, London - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Middlesex University, London (London-United Kingdom)

Middlesex University, London Hakkında

Öğrencilerini 21. yüzyılın modern ve rekabet içinde geçen ortamına hazırlayıp, akademik bilgiyle birlikte yetenek ve becerileri de geliştirecek eğitim programları itinayla hazırlanmıştır. Tam anlamıyla uluslararası bir toplumdan oluşan ve 130'dan fazla ülkeden öğrencinin öğrenim gördüğü Middlesex Üniversitesi'ndeki Avrupa eğitim değişim programları, İngiltere'deki başka üniversitelere göre daha çoktur. Öğrencilerin dünya çapında iş ve eğitim programlarına katılma imkanı söz konusu olduğu gibi özel olarak hazırlanan yaz kurslarına katılmaları da mümkündür. Middlesex Üniversitesi, 1996 yılında İş Odaklı Öğrenme' ve 1998 yılında ise Teknoloji Eğitimi' konularında olmak üzere iki kez Queen's Anniversary Prize ödülü kazanmış ender üniversitelerdendir. 1999 yılında ise Investor in People ödülünü kazanan Middlesex Üniversitesi, bu ödülü alan Londra'da yerleşik ilk üniversite olma gururunu da taşımaktadır.

Adres: Middlesex University The Burroughs Hendon London NW4 4BT UCAS Code M80
Telefon: +44 (0) 208 411 5555
Email: enquiries@mdx.ac.uk

Middlesex University, London Öne Çıkanlar / Sıralamalar

İngiltere Sıralaması: 94

Öğrenci Akademisyen Oranı: 20.5

Middlesex University, London Başvuru Şartları

Başvuru şartları henüz eklenmemiş, daha detaylı bilgi için ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.

Middlesex University, London Burslar

Ghazi Vahedna Memorial Award

Mevcut ya da yeni lisans öğrencileri için Business School’dan kabul almış, akademik başarısı olan ve finansal zorluk içinde olan her öğrenciye 2000 GBP burs verilmektedir.

International Bursaries and Merit Awards

3 farklı burs seçeneği mevcuttur.

  • Herhangi bir fakültede okuyan uluslararası lisans öğrencileri üniversitedeki ilk yılları için 1000 GBP’lik bir burs kazanma hakkına sahiptir.

  • Herhangi bir fakültede okuyan yetenekli uluslararası lisans öğrencileri üniversitedeki ilk yılları için 1500 GBP’lik bir burs kazanma hakkına sahiptir.

  • Herhangi bir fakültede okuyan, akademik olarak başarışı olan uluslararası lisans öğrencileri üniversitedeki ilk yılları için 5000 GBP’lik bir burs kazanma hakkına sahiptir.

Burslar için ayrı bir başvuru koşulu aranmamaktadır. Burs kazanan öğrencilerin bursları yıllık üniversite ücretinden düşülecektir.

Santander Scholarships

Değişik miktarlarda nakit veya üniversite ücreti olarak verilmektedir. Koşullar değişiklik göstermektedir.

Sport Scholarships

200 GBP ile 1000 GBP arasında, spor konusunda başarılı öğrenciler için değişik miktarlarda burs verilmektedir.Tüm burslar için lütfen tıklayınız...

Middlesex University, London Galeri / Video