Roehampton University, London - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Roehampton University, London (London-United Kingdom)

Roehampton University, London Hakkında

Güzel sanatlar, işletme - sosyal bilimler & bilgisayar, Eğitim Bilimleri, İngilizce & Modern Diller, Humanities & cultural Studies, Initial Teacher Education, Life & sport Science ve Psikoloji ve Terapi çalışmaları temel alanlarında eğitim verilmektedir. 1.500'ün üzerinde lisans programı bulunan Roehampton kombine programlar konusunda da esneklik göstermektedir. Üniversitenin öğrenci odalarının çoğu tek kişiliktir, bunlardan bazıları paylaşımlı banyo tuvalete sahipken bazı odaların kendi banyo-tuvaletleri bulunmaktadır. Konaklama birimleri dersliklere 15 dakika yürüme mesafesindedir. Öğrenciler kendi yemeklerini pişirebilecekleri gibi üniversitenin yemekler dahil konaklama seçeneğini tercih edebilir veya kampus çevresindeki çok sayıda kafe ve restoranda yemek yiyebilirler.

Adres: Roehampton University Erasmus House Roehampton Lane London SW15 5PU UCAS Code R48
Telefon: +44 20 8392 3000
Email: enquiries@roehampton.ac.uk

Roehampton University, London Öne Çıkanlar / Sıralamalar

İngiltere Sıralaması: 93

Öğrenci Akademik Oranı: 20.2

Roehampton University, London Başvuru Şartları

Başvuru şartları henüz eklenmemiş, daha detaylı bilgi için ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.

Roehampton University, London Burslar

Lisans ve yüksek lisans ögerncileri için okul ücreti üzerinden 20% burs imani vardir. Ayni zamanda öğrencilerin İelts ve not ortalamasina gore 500GBP ile 2000GBP arasında ek indirimi bulunmaktadır.

31 Mart tarihine kadar başvuru yapabileceğiniz 6000GBP burs imkanı bulunmaktadır. Spor ve Music burslari da ilgilenen öğrenciler icin bulunmaktadır.Tüm burslar için lütfen tıklayınız...

Roehampton University, London Galeri / Video