University of Kent - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

University of Kent (Kent-United Kingdom)

University of Kent Hakkında

Üniversite'nin lisans düzeyinde, Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler ve Teknoloji ve Medikal Çalışmalar Fakülteleri'nde BA, BSc, BEng ve LLB programlarında esneklik, seçim imkanı, kişisel gelişme, konu seçimi ve yeni alanları keşfetme olanakları sunulmaktadır. Ayrıca, özel bir yıllık hazırlık programı dahilinde, eğitim programlarına başlamadan önce İngilizce'lerini geliştirmek isteyen öğrenciler için yoğun İngilizce kursları; diplomaları İngiliz Üniversitelerinin giriş koşullarına uymayan öğrenciler için lisans öncesi uzmanlaşmış eğitim programları vardır.

Adres: The University of Kent Canterbury Kent CT2 7NZ UCAS Code K24
Telefon: +44 (0)1227 764000
Email: information@kent.ac.uk

University of Kent Öne Çıkanlar / Sıralamalar

İngiltere Sıralaması: 22

Öğrenci Akademisyen Oranı: 13.6

Öne Çıkan Mezunlar

With 134,000 alumni from 181 countries, our former students all over the world represent the University of Kent. At present, we have formal alumni associations in North America and in Hong Kong, plus a recently established alumni committee in Malaysia. We also have a Former Staff Association, helping to maintain links with the University and its former members of staff, plus a number of 'class groups' such as our First 500 (Kent's first cohort of undergraduates in 1965) and other year groups from Kent's first years who meet regularly and stay in close touch with the University.

Kent alumni can also make a huge impact on today’s students by providing careers advice to those taking their first steps in their chosen career. The Alumni Careers Network is a way of helping current students (and recent graduates) to gain an insight into careers through contact with alumni via informal interviews, advice by phone/letter/email and work shadowing.

University of Kent Başvuru Şartları

Başvuru şartları henüz eklenmemiş, daha detaylı bilgi için ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.

University of Kent Burslar

International Scholarships for Taught Masters Students

Akademik olarak başarılı bir geçmişe sahip olan öğrencilere verilecek olan bu burs £5000 değerindedir. 

Kent Law School Taught Masters Overseas Scholarships

Akademik olarak başarılı bir geçmişe sahip olan 2 adet uluslararası öğrenciye verilecek olan bu burs ücretin tamamını karşalıyacaktır. Bir tanesinin de yaşam masrafları da karşılanacaktır.

School of Computing Scholarships

School of Computing bünyesindeki standart bolumlerine yükseklisans başvurusu yapan ve akademik olarak başarılı bir geçmişe sahip olan öğrencilere verilecek olan £2000 değerindeki burstur.

Engineering and Digital Arts Sobhy Msc Scholarships

School of Engineering and Digital Arts bünyesindeki standart bolumlerine yükseklisans başvurusu yapan ve akademik olarak başarılı bir geçmişe sahip olan öğrencilere verilecek olan £1500 değerindeki burstur.Tüm burslar için lütfen tıklayınız...

University of Kent Programlar

 

<p a="" href="\" p="" style="\" line-height:"="">MASTER: http://www.kent.ac.uk/courses/postgraduate/search

University of Kent Galeri / Video