University of the West England, Bristol - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

University of the West England, Bristol (Bristol-United Kingdom)

University of the West England, Bristol Hakkında

UWE çok yönlü bir üniversitedir. Bristol şehrinin merkezinde ve civarında dokuz okulu, geniş disiplin ve uzmanlık alanlarını kapsayan dört kampüsü bulunmaktadır. Ayrıca, Hartpury, Gloucester'da bir Ön Lisans Fakültesi ve Bath, Gloucester ve Swindon'da bölgesel eğitim merkezleri de yer almaktadır. Üniversite sürekli gelişmektedir. Şu ana dek Student Village'te yer alan yeni konaklama olanakları ve Frenchay Kampüsü'nde yer alan bir Spor Merkezi ile gerçek bir 21. yüzyıl kampüsü oluşturmak için komşu Hewlett Packard sahası üzerinde yeni satın alınan gelişim alanını da içeren yeni tesislerin yapımına 200 milyon £ değerinde büyük bir yatırım yapılmaktadır. Üniversite lisans, lisansüstü, profesyonel düzeyde ve kısa süreli olmak üzere 600'den fazla bölüm sunmaktadır ve öğretim kalitesinde sürekli yüksek değerlendirme puanları almakla övünmektedir. UWE'nin ortaklıklar, büyük işverenlerle bağlantılar ve benzersiz Lisansüstü Kalkınma Programı üzerine odaklanmış olması, öğrencilere gerçek dünya deneyimi elde etmek ve onlara seçilmiş kariyer hedeflerinde başarılı olmaları için gereken becerileri geliştirmek için fırsatlar sunarak istihdam boşluğuna köprüler kurar. UWE, hem ulusal hem de uluslararası sanayi, ticaret, kamu hizmetleri ve mesleklerin gelişmesine önemli bir katkı sağlayan, aktif bir araştırma topluluğuna sahiptir. Öğretim ve araştırma genişlik ve kalitesi ile ve işletmeler için uzmanlık sağlayarak UWE, Bristol ve bölgenin sosyal ve ekonomik gelişimine önemli bir katkı sağlar. Bristol kenti, İngiltere'nin diğer bölgelerine iyi karayolu ve demiryolu bağlantılarıyla ve en önemli Avrupa varış noktalarına düzenli uçak seferleri sağlayan Bristol eteklerinde yer alan Uluslararası Havaalanı ile Güney Batı İngiltere'nin merkezinde yer almaktadır. Bristol Londra'ya sadece 90 ve komşu şehir Bath'a ise sadece 15 dakika uzaklıktadır - Bir dünya mirası sahasında yer almaktadır.

Adres: University of the West of England Coldharbour Lane Bristol BS16 1QY UCAS Code B80
Telefon: +44 (0) 117 328 3333

University of the West England, Bristol Öne Çıkanlar / Sıralamalar

İngiltere Sıralaması: 53
Öğrenci Akademik Oranı: 20.0

University of the West England, Bristol Başvuru Şartları

Başvuru şartları henüz eklenmemiş, daha detaylı bilgi için ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.

University of the West England, Bristol Burslar

·      UWE Bristol International Scholarships: Undergraduate

Academic Merit Scholarships

Akademik olarak başarılı bir geçmişe sahip olan öğrenciler verilecek bu burs eğitim yılının ilk senesi için geçerlidir. £1500 değerindedir.

Turkey Scholarships

Türk öğrencilere uygulanan bu burs, akademik olarak başarılı bir geçmişe sahip olan öğrencilere verilecektir. Eğitim yılının ilk senesi için geçerlidir. £1000 değerindedir.

·      UWE Bristol International Scholarships: Postgraduate

Turkey Scholarships

Türk öğrencilere uygulanan bu burs, akademik olarak başarılı bir geçmişe sahip olan öğrencilere verilecektir. Eğitim yılının ilk senesi için geçerlidir. £1000 değerindedir.

Academic Merit Scholarships

Akademik olarak başarılı bir geçmişe sahip olan öğrenciler verilecek bu burs eğitim yılının ilk senesi için geçerlidir. £1500 değerindedir.

Bristol MBA Scholarship

Akademik olarak başarılı bir geçmişe sahip olan öğrencilere sunulan bu burs eğitim ücreti üzerinden 10 % indirim sağlamaktadır.Tüm burslar için lütfen tıklayınız...

University of the West England, Bristol Galeri / Video