İngilizceyi Chester'ın En İyi Dil Okulunda Öğrenin - Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İngilizceyi Chester'ın En İyi Dil Okulunda Öğrenin

  • edcon

İngiltere’de ingilizce eğitimi için metropol şehirler dışında tercih edilen şehirlerin başında gelen Chester şehrinin en iyi dil okulu olan English in Chester, butik dil okulu olarak 1976 yılında kurulmuştur.  Misyonunu eğitim kalitesini korumak ve yükseltmek üzerine belirleyen okul yapılan anketlerde en başarılı okul ünvanını da elinde bulundurmaktadır.

Geniş ve renkli bir öğrenci yelpazesine sahip olan okul, genel ingilizce, sınav ingilizcesi, 25 yaş üstü kurslar, yaz ve junior kampı, 50 yaş üzeri kurslar ve özel grup kursları olmak üzere programları mevcuttur. Konaklama için ise geniş bir öğrenci kitlesine hitap edebilecek düzeyde seçenekleri mevcuttur. Detaylı bilgiyi danışmanlarımızdan dilediğiniz şekilde iletişim kurarak temin edebilirsiniz.

Okulun bulunduğu konum itibari ile sosyal aktiviteleri de oldukça renklidir. Bu tür aktivitelerde farklı milletlerden insanlarla arkadaşlık kurup ingilizcenizi geliştirmeye devam etmeniz mümkün olmaktadır. Bu aktiviteleri okulun web sitesinden takip edebileceğiniz gibi okulda bulunan sosyal etkinlik panosundan da takip etmeniz mümkündür.

Okulun iddialı olduğu bir diğer konu ise, ders dışı aktivitelerle gelişime katkı sağlamasıdır. Burada öğrencilere özel hazırlanan programlar ve öğrencinin talebi doğrultusunda belirlenen metodlarla öğrencinin memnuniyeti en üst düzeye çıkmaktadır.

Okul hakkında karar vermeden önce, yorumlara göz atmak isterseniz okulun web sitesinden öğrenci görüşlerine (student’s view) göz atabileceğiniz gibi size en yakın şubemizle iletişim kurup daha önce bu okulda eğitim almış türk örğencilerimizle de iletişim kurmanız mümkünüdür.

Okul fiyatlarıyla ilgili bilgi vermek gerekirse, aşağıdaki tablolardan göz atabileceğiniz gibi güncel promosyon ve indirimler için danışmanlarımızla iletişim kurabilir veya Bilgi İstek Formu doldurup size dönüş yapılmasını isteyebilirsiniz.

Ülkeİngiltere
ŞehirChester
Dil Programları Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Junior Programı
Yaş AralığıJunior 14-16 yaş Yetişkin 17+
Başlangıç tarihleri Junior Yaz Dönemi, Yetişkin Her Pazartesi
Sınıf Mevcudu 12
Konaklama Aile yanı, Yurt, Hostel
Kayıt Ücreti100 £
Konaklama Bulma Ücreti30 £
Havalimanı Karşılama  46 £

 

Haftalık Ders Saati

Süreler (Hafta), Fiyatlar (Sterlin)

28

4

6

8

12

16

20

1140

1590

2120

3180

4000

5000

 

Haftalık Ders Saati

Uzun Süreli Paket Programlar , Fiyatlar (Sterlin)

Akademik Sömestır

Akademik Yıl

28

24 Hafta

36 Hafta

5520

7740

 

Aile Yanı Konaklama

Sabah Akşam Yemeklı

 Kahvaltı

Standard

130 £ tek kişi / 115 £ paylaşımlı

105 £ tek kişi / 90 £ paylaşımlı

Executive

210£ tek kişi / 160 £ paylaşımlı

145 £ tek kişi / 120 £ paylaşımlı

English Home (Yurt)

Tek kişilik

Paylaşımlı

Normal Sezon

140 £

90 €

22 Haziran - 29 Ağustos

155 £

105 £